Joga un Meditācija – to pasniegt man rada vislielāko prieku

Čau

mani sauc Monta

un man patīk ceļot, joga, meditācija, daba un dzīvot.

Katru dienu veidoju tā lai es darītu daudz to kas man sagādā prieku un laimi.
Noteikti kustības, veselīgs ēdiens, komunikācija ar foršiem līdzcilvēkiem un iemācīties ko jaunu.

Kā es sāku dzīvot šādi – caur pieredzi, ka ”labais darbs” vai dzīve ārzemēs un nemitīga ceļošana tomēr nebija tas, kas darīja mani patiesi laimīgu. Dzīvojot un strādājot Vjetnamā, kur bija ļoti labs darba un dzīves līdzsvars un ceļojumi bija lēti, sapratu, ka man vairs tik ļoti negribās tikai izklaidēties, bet gribas ko dziļāku un jēgpilnāku.

Es izlēmu, ka labāk strādāšu mazāk, bet mācīšos to, kas mani interesē.

Sāku vairāk apmeklēt jogu un vienkārši mīties ar riteni ap ezeru, lasīt, klausīties dažādos skolotājos youtube un sapratu – man patīk!

Ceļojumus sāku izvēlēties tā, ka es vai nu man bija iespēja iemācīties ko jaunu vai arī veikt kādu foršu brīvprātīgo darbu. Sapratu – super, šis man der.

Tomēr tā pavisam dziļi pievērsos jogai Kanādā.

Aizgāju uz kādu nodarbību kur pēdējajā atpūtas pozā mums lasīja no Ram Dass grāmatas, tur bija kaut kas tik dziļš un mīlestības pilns. Jutos fantastiski un gribēju tā justies katru dienu.

Sāku ”jogot”katru dienu un, protams, interesēja arī meditācija, taču nebija nekādas nojausmas kas tas ir.

Nopirku grāmatu, mēģināju, nesanāca.

Tad pievērsos youtube skolotājiem – Ekartam Tolle un Sadhguru un sāku vairāk un vairāk iedziļināties filozofijā, domās un skatīties kā es veidoju savu dzīvi. Kad vienā no video Sadhguru teica, ka skandinot OMMM var uzlabot savu ikdienu es nodomāju nu tak tā nav patiesība, bet man patīk izaicinājumi un nolēmu izmēģināt.

Izmēģināju un tiešām – daudz enerģijas, vieglums, savādāks skats uz dzīvi.

Tā soli pa solim un šobrīd praktizēju meditāciju katru dienu un no Ommmošanas tas pārvērtās par sēdēšanu klusumā un būšanu mierā.

Meditācija palīdzēja man tikt cauri depresijai, izdegšanai un arī smagām situācijām ģimenē.

Vai šis var noderēt arī Tev un kā sākt?

Jā, noteikti. Var paiet laiks lai atrastu savu ideālo meditācijas veidu, bet tas ir tā vērts. Iedomājies, ka Tev ikdienā ir iespēja vienkārši aizvērt acis un pieslēgties mieram, priekam un sajusties labi.

Kā sākt – mēģināt! Izmēģini kādu no manām meditācijas nodarbībām, jogas nodarbībām. Vienkārši paklausīties un būt atvērtam, ka tas man var noderēt.

Sazinies un dodamies kopā brīnišķīgā ceļojumā.

Uz tikšanos,

Monta