Kas ir bloki?

Bloki vai Ego?

Sevis sabotēšana, zemapziņas bloki vai dažreiz pat garīgāku cilvēku vidū dzirdamais pēc Ekarta Tolles grāmatu izlasīšanas – ”to dara mans ego”. Kas tie tādi ir, vai tie esam mēs vai kaut kāda mūsu identātes daļa.

*audio klausies šeit

Man personīgi tie ir tādi domu, ticību, dziļas pārliecības un sevis aizsardzības mehānismi, kuri kavē mani doties manis izvēlētajā virzienā. Garš teikums, īsumā:

Es gribu uzrakstīt grāmatu. Kamēr sēžu meditācija, kontaktējos ar pozitīviem, iedvesmojošiem cilvēkiem jūtos, ka varu, bet neko īsti nedaru.

Vēlu vakarā, kad enerģijas ir mazāk es jūtu sevī ienākam domas: Ko Tu vispār iedomājies, Tev tak nav nevienas izglītības lai rakstītu. Kurš vispār to lasītu utt.

Un tā tāds lociņš – no rīta šķiet, ka vari, vakarā atkal sevi noliec. Un nekur nevirzies, pirmās nodaļas nav uzrakstītas, nevienam padoms nav uzprasīts un Tu gadu no gada ieliec ”Nākamā gada plānā” izdarīt šo lietu.

Tad nu tā vakara daļa ir BLOKS, sevis sabotēšana, Tava ego aizsardzība, lai Tu nedotos tālāk.

Ko darīt?

Pirkārt atzīties sev – es te mazliet sevi bremzēju. Vai jau ilgi, kādus gadus 10 vai visu mūžu. Ar mīlestību sev atzīties, ka neviens cits nav vainīgs.

Ja tiešām esi super duper sevī investētāja un zini ko un kā, tad vari dažādām metodēm iet cauri šiem blokiem, man ir divi fantastiski video ar metodi un meditāciju, kas nu jau simtiem ir palīdzējuši tikt caur šiem blokiem, tos vari iegūt FB grupā.

Vieglāk – kopā ar kādu, ja Tev ir jau zināms kāds koučš, terapeits vai cits cilvēks, kuram ir izdevies šo atrisināt – dodies pie viņa un uzdod jautājumus. Jo vecāki mēs kļūstam, jo ietiepīgāk gribam iet pa ”veco taciņu” bet es zinu un esmu sev pierādījusi, ka var – disciplīna, ikdienas prakses un apzināt savas rīcības, reakcijas, darbības un uzņemties pilnu atbildību par visu, kas notiek manā dzīve, tas darbojas. Visforšākais – pavism drīz Tu jau varēsi teikt:

Man bija ”XXXXX” bloks un dzīve pirms un pēc ir divas dažādas lietas, esmu tik laimīga, ka es to atrisināju.

Hipnoze, Halucogēni un Meditācija.

Jā, darbojas visi. Esmu mēģinājusi visus un man vislabāk patīk Meditācija, jo tā ir ļoti apzināta un Tu nejūties nevienam parādā par izmaiņām. Tev nav sajūtas, ja kaut kas noies greizi, man atkal vajadzēs Hipnoterapeitu vai Augu palīdzību.

Dzīve pēc tam – ir forša! Un atrodas citi bloki un šķēršļi, bet Tu jau zini, ko darīt. Kādus jautājumus uzdot un kur apstāties pirms Tu atkal ej pa vienu un to pašu ceļu, kas noved turpat.

Mans ielūgums – uzdāvini sev dāvanu ieskatīties sevī tā pa īstam! Vēlies to darīt kopā – no 1. jūlija ir izaicinājums ATBLOĶĒ SEVI

  • 2-3 uzdevumi nedēļā, lai ir laiks ieviest prakses ikdienā, vērot sevi un izzināt
  • Hipnozes Meditācijas, Elpošanas prakses
  • Rakstīšana Bloku atklāšanai un neitralizēšanai
  • Mans atbalsts, atbildes uz jautājumiem
  • Brīvdienās atpūšamies
  • Viss 4 nedēļu garumā
  • Tava dzīve izmainīsies, apsolu!

Paldies, ka lasi! Sazinamies: ommmsome@gmail.com

Leave A Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *