Pārpilnības Domāšana, kas tas par zvēru?

Mēs visas zinam sloganus:

”Domā kā uzvarētāja! Ej pārliecinoši ar sajūtu, ka visu vari! Tev pieder visa pasaule!”

Bet cik ļoti Tu tam tici, kāds ir Tavs stāsts Tevī?

Mani vecie stāsti skanēja šādi: Ko tad es, meitene no Latvijas, no valsts, kurā vispār viss ir ar 20 gadu nobīdi pagātnē, varēs dzīvē izdarīt. Es nāku no nabadzīgas ģimenes, tāpēc mana vienīgā iespēja bagātībai ir aprecēt kādu turīgāku. Laimīgas attiecības? Tās ir tikai filmās, beidz sapņot, attiecības ir darbs. Draugi, ja vidusskolā sadraudzējies, tad tie arī būs, jaunus pēc tam ir grūti dabūt. Tavi neizdošanās stāsti – slēp tos, par tiem liels kauns, cik gan es stulba biju, ka tieši mani gribēja izvarot, pati noliku sevi tādā situācijā…

Un tā tie skanēja gadu desmitiem, veidojās, skanēja manā iekšienē. Nāca uz āru brīžos, kad gribēju pastiepties un pacelties vismaz par centimetru augstāk savā dzīvē.

Tagad apskaties vēlriez uz tām mini frāzēm, ko es uzrakstīju, tie ir tikai sākumiņi lielam mudžeklim ar domām, kuras ikdienā malās pa manu galvu.

Vai es domāju kā ieguvēja, kā uzvarētāja?

Vai es domāju kā cietēja, nabadzīte, dzīve man ir nodarījusi un dara pāri?

Pirmo reizi šo, bet ne ar šādu nosaukumu vai domu, es iemācījos Sadhguru Inner Engineering kursā 243 nedēļas pirms šī bloga publicēšanas – es esmu atbildīga par visu. Nu kā, tā tak nevar būt? Es neesmu atbildīga par maniakālu lohu, kurš parciņā man uzmācās, kad es biju 11 gadus veca?!? Jā, tā kliedz balsis manā galvā.

Bet šobrīd, es tak varu būt atbildīga par to kā es šo interpretēju? Hmmm… laikam varu gan.

Tad nu tā, kā uzvarētāja šo stāstu, nu fakin negribas. Negribas. Jo tad automātiski gribas otru grāvi, no kura es jūs aicinu izvairīties BIG TIMES – sākt vainot sevi. Tas bija grāvis, kurā es dzīvoju pat nezinot. Nu ja, es pa nepareizo ceļu gāju mājās no skolas, tāpēc man tā gadījās. Nē, arī tā nav uzvarētāja domāšana.

Pārbaudi sevi. Kur vainoju citus, kur sevi? Uhhhh, kā deg, kā sāp, kā šis nav austiņām pa prātam. Labāk good vibes un unicorns un sauļoties un laizīt saldējumu… stop, pie malas jokus un sarkasmu. Dodamies iekšā, nāc, es Tev parādīšu.

Šodien. Šeit un Tagad.

Manā dzīvē bija gadījums, kad kāds man pieskārās bez manas gribas. Es ilgi par to kaunējos, es nevienam nestāstīju vismaz 25 gadus. Tas kauns bija manī. Es cīnījos, es gribēju aizmirst, domāju, ka vajag tikai piedot un viss būs ok, bet nebija. Bija jāpieņem. Es pieņēmu, caur asarām par to, ka centos apspiest, ka noraidīju. Es samīļoju mazo Montu, es teicu, ka pasargāšu, ka toreiz viņa darīja visu pareizi un arī turpmāk darīs. Ka vienmēr būšu klātesoša tik, cik būs manā apziņā. Ka mēs vienmēr esam labākās draudzenes un tas nekas, ka Tev ir tā gadījies, es Tevi mīlu pat vēl vairāk, jo Tu esi stipra, Tu izgāji tam cauri, Tu izgāji cauri sevis dziedināšanai pieņemot šo notikumu pilnīgi. Tu atmeti kaunu un Tu iedvesmoji citām sievietēm būt atklātām par to, par ko viņas agrāk kaunējās. Tu izstāstot šo atbrīvoji tik daudz kauna, sevis pārmetumu. Tu devi brīvību un mīlestību – sev un citiem. Paldies Tev, ka Tu šo dari.

Un viss. Un es esmu brīva. Es esmu uzvarētāja.

Es Tevi aicinu, mudinu, skubinu un nezinu kā vēl Tevi iedvesmot uz to lai Tu ieskaties sevī un pasūti kaunu un nabadzītes domāšanu dažas mājas tālāk. Tevī ir neizmērojams spēks un Tu vari tieši šobrīd – šeit un tagad izmainīt savu stāstu. Un Tu būsi brīva/brīvs.

Paldies, ka esi kopā, paldies, ka lasi. Paldies, ka uzticies. Lai vairotu tieši finansiālās pārpilnības domāšanu aicinu Tevi iziet Pārpilnības domāšanas kursu. Ja zini, ka ”vājā” vieta ir pašapziņa, tad šis garais kurss būs vairāk piemērots Tev. Lai ko Tu izvēlētos, Tu izdarīji pareizo izvēli. Ja neesi pārliecināta/pārliecināts, raksti, es palīdzēšu!

Leave A Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *