Es Tev varu palīdzēt ar:

Jaunu Perspektīvu Jebkurā Situācijā
1:1 Koučings

Tev ir dzīves jomas, kurās vēlies uzlabojumus. Tu zini, ka vari vairāk, bet neesi pārliecināta kā. Esi gatava mainīt savus vecos ieradumus pret tikšanos ar savu nākotnes es.

Facebook Grupa

Vairāk kā 50 video pašizaugsmei un tēmai pielāgota meditācija – lai Tu sev ērtā laikā un vietā uzņemtu tieši to, ko Tev visvairāk šobrīd vajag. Atradīsi atbildes uz jautājumiem – kā pareizi iesākt meditāciju, elpošanas vingrinājumus, metodi kā izrakstīt blokus un vēl daudz, daudz citu tēmu. Formāts: video/audio

Online Kursi

Tev patīk pielāgot savu pašizaugsmi savam ritmam, Tu vari viegli ieplānot laiku un vietu, kur dosies iekšā dienas uzdevumā, lai pilnveidotu sevi.

Piedāvāju 21-45 dienu kursus, ko vari iet savā ritmā. Meditācijas, apzināšanās prakses un bloku pārvarēšana.

Veiksmes Formula

Zinu, ko es gribu
Es zinu, ka es gribu izmaiņas
Ar Tevi ir noticis kas tāds, kas Tev ziņo - ir jāiet tālāk, dziļāk, te kaut kas ir. Nav jēgas turpināt dzīvot tā, kā es dzīvoju līdz šim. Tevī ir izsalkums pēc intīmākas tikšanās ar sevi
Zinu, ko es gribu
gribu zināt kā
Piesakies
Vai Tev vislabāk patīk strādāt individuāli vai labāk darbojies grupā? Varbūt vēlies netraucēti iet kursus savā ritmā?
Piesakies uz bezmaksas konsultāciju un izlemsim kopā!
gribu zināt kā
Prakse
Daram darbiņu
Kad izvēlies kādā formā Tu vēlies darboties - tagad seko norādēm un daram darāmo. Es neiemācījos tekoši runāt Spāņu valodā, jo nekad neieskatījos online kursu lapā, ko biju nopirkusi. Bet man ir izdevies un es pilnveidoju savu meditācijas praksti, jo katru dienu praktizēju. No šī brīža arī Tu esi praktizētāja.
Prakse
Rezultāts
Satikšānās ar jauno ES
Tas ir fantastiski - vienā brīdī Tu saproti - šī ir tā ES, kura es vēlējos būt. Un bija īstenībā nepieciešams tik maz - viens zvans, viens kurss un VOILA! Te nu es esmu!
Rezultāts

Biežāk uzdotie jautājumi

...un man uz tiem ir atbildes!

Man vienīgajai ir šī problēma!

Jā, strādāju individuāli un piemeklējam tieši Tev vislabāko veidu kā atklāt ceļu uz turieni, kur patiesi gribi doties!

Atbalsts

Personisks vai grupas - mums visiem gribas piederēt, tāpēc arī šo visu veidoju, lai Tev ir vieta, kur jūties kā mājas! Apsveicu, Tu esi to atradusi!

man šķiet, ka bloķēju sevi

Jā, arī es tā agrāk darīju. No sākuma noliedzu, bieži neredzēju. Tagad - ieraugu ātrāk un ar savu rīku kastīti ātri rīkojos. To iemācīšu arī Tev. Bloki nav slikti - bloki ir iespēja augt un tikt nākamajā līmenī!

Man vienkārši vajag izrunāties

Arī to var un VAJAG. Izrunāšanās paglāba mani no pašnāvības. Kad ir par daudz - ir par daudz, nevajag attaisnojumu, nāc runāties!

Kopā būšana

Info par jaunākamiem izaicinājumiem, kopā būšana jogas un meditācijas nodarbībās vai saziņa ar mani

Biežāk uzdotie jautājumi

Par individuālajām sesijām, darbu privāti. Par Facebook grupu un izaicinājumiem